Drage kolegice i dragi kolege,

dobrodošli u moju zbirku materijala za rad s učenicima s intelektualnim teškoćama uključenima u posebni program uz individualizirani pristup. Dijelim s vama dio materijala koji sam osmislila, izradila i primijenila u svom radu - u procjeni, provedbi programa i (samo)evaluaciji. Namjera mi je zbirku i nadalje proširivati, kako pripremim sadržaje za objavu.

Uz svaki sam materijal, uz cilj, opis i mogućnost primjene u odgojno-obrazovnom radu, dala i priloge koji će vam omogućiti da i sami izradite isti (ili ga možete izmijeniti kako bi odgovarao potrebama vaših učenika). Možete ga isprintati, dijeliti, koristiti kako god želite. Bilo bi mi drago i da mi pošaljete povratne informacije o tome koliko su primjenjivi u vašem radu, jesu li potrebne neke izmjene, što bi bilo dobro promijeniti ili samo koliko ste zadovoljni i koliko ih smatrate korisnima. Rado prihvaćam svaku pohvalu i svaku kritiku. Moj mail je dinka.zulic1@gmail.com.

Nadam se da će ove aktivnosti donijeti vama i vašim učenicima barem djelić radosti koju sam osjetila dok sam ih osmišljavala i primjenjivala u svom radu.

Dinka

Centar za odgoj i obrazovanje Čakovec / Ivana pl. Zajca 26, HR-40000 Čakovec / www.centar-odgojiobrazovanje-ck.skole.hr / ured@centar-odgojiobrazovanje-ck.skole.hr