Plan izgradnje nove škole!!

Autor: Goran Toth, 19. 1. 2010.

U prosincu 2006. poslan je idejni projekt u Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta radi dobivanja suglasnosti, koja je dobivena u lipnju 2007. Premda je na konferenciji za novinare održanoj 2.10.2007., gradonačelnik  2008. najavio kao godinu polaganja kamena temeljca.

Sličnih najava početka gradnje bilo je još i početkom 2009., međutim u drugoj polovici godine lokalna vlast je sve učestalije počela govoriti o privremenom odustajanju od projekta zbog financijske krize u državi i lokalnoj samoupravi. U sadašnjim društvenim prilikama je realizacija projekta izgradnje nove škole upitna.

Centar za odgoj i obrazovanje Čakovec / Ivana pl. Zajca 26, HR-40000 Čakovec / www.centar-odgojiobrazovanje-ck.skole.hr / ured@centar-odgojiobrazovanje-ck.skole.hr