Poštovani učenici, roditelji i udomitelji!

Autor: Goran Toth, 23. 4. 2020.

Kako vaša djeca izražavaju svoju kreativnost u vrijeme karantene? Podijelite sa nama!

Već tjednima, uslijed situacije s pandemijom COVID -19, mjere fizičkog distanciranja zatvorile su nas u domove. Naša djeca ne idu u vrtiće i škole, ne druže se uživo s vršnjacima i mnogi oblici igre su onemogućeni. No, sigurni smo da se i dalje kreativno izražavaju, sami, uz pomoć roditelja ili poticaj nastavnika_ca, bez obzira da li njihova kreativnost dolazi do izražaja u domu ili kroz kratke šetnje.

Stoga pozivamo djecu, da nam uz pomoć roditelja, pošalju fotografije svojih umjetničkih radova, smještenih u unutarnji ili vanjski prostor koji im puno znači u ovom periodu karantene. To može biti crtež na papiru, crtež na asfaltu ulice u kojoj se igrate ili kojom šećete, na klupi na kojoj najviše volite sjediti, skulptura od grančica ili kamenčića nađenih u šetnji, instalacija bilo koje vrste, modna kreacija na lutki, poezija u formi poruke u prirodi ili na balkonu, poruka u boci….dajte mašti na volju!

Molimo roditelje, ili samu djecu, da nam fotografije visoke kvalitete (rezolucija minimalno 300 dpi) pošalju na e-mail: cirkorama@gmail.com najkasnije do 27. travnja 2020.

Radove ćemo objaviti u virtualnoj zbirci pod naslovom «Djetinjstvo na čekanju«.
Uz fotografije, molimo vas da nam pošaljete ime, prezime i dob djeteta, naslov djela ili fotografije, te par rečenica o prostoru u kojem je djelo fotografirano i porukom za prijatelje.

« Studeni 2020 »

24.11.2020. 14:14
U jednom od najvećih slučajeva curenja podataka u povijesti više od 23 000 baza podataka postalo je javno dostupno. Za kolekciju baza se vjeruje kako je potekla s privatnog hakerskog ... The post CARNET-ov Nacionalni CERT utvrdio curenje podataka više od 47 000 korisničkih računa appeared first on CARNET .

20.11.2020. 16:11
CARNET-ov Nacionalni CERT sudjelovao je u jednoj od najpoznatijih i najvećih NATO-ovih vježbi u području kibernetičke obrane - ,,Cyber Coalition 2020", koja se održala od 16. do 20. studenoga. Iako ... The post CARNET-ov Nacionalni CERT sudjelovao u najvećoj NATO-ovoj vježbi jačanja kibernetičke sigurnosti appeared first on CARNET .

Centar za odgoj i obrazovanje Čakovec / Ivana pl. Zajca 26, HR-40000 Čakovec / www.centar-odgojiobrazovanje-ck.skole.hr / ured@centar-odgojiobrazovanje-ck.skole.hr