PLIVAJ I UŽIVAJ 2014.

Autor: Goran Toth, 13. 5. 2014.

Centar za odgoj i obrazovanje Čakovec je već tradicionalno četvrtu godinu za redom  organizirao sportsko natjecanje „Plivaj i uživaj“ na Gradskim bazenima u Čakovcu, na inicijativu i ideju prof. TZK  Vedrana Vurušića i Santina Debelca.  Sudjelovali su  učenici u dobi od 12-21 godine  s većim intelektualnim teškoćama koji nemaju prilike često sudjelovati u natjecanjima. U jednostavnim igrama u bazenu svoje umijeće pokazali su polaznici Centra za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju „Podravsko sunce“ iz Koprivnice,  Centra za odgoj i obrazovanje „Tomislav Špoljar“ iz Varaždina,  Dvojezične osnovne  šole Lendava,  OŠ „Nad lipom“ iz Zagreba i  Škole za odgoj i obrazovanje iz Pule i Centra za odgoj i obrazovanje Čakovec.

U vedrom sportskom duhu i podržavajućoj atmosferi svi sudionici su zaslužili barem utješne nagrade, dok su se najuspješnijima pokazale: ekipa iz Centra za odgoj i obrazovanje Čakovec koja je osvojila treće mjesto, zagrebačka ekipa je osvojila srebrne, a ekipa iz Pule zlatne medalje.

Sudionicima su uručene prigodne nagrade. Knjigu Čakovečki Zrinski poklonio im je gospodin Slobodan Veinović, pročelnik gradskog Upravnog odjela za društvene djelatnosti.

Nakon zajedničkog druženja i ručka sudionici su se razišli sa željom za ponovnim susretom u Čakovcu.

Tatjana Žižek, psihologinja škole

« Siječanj 2021 »

15.01.2021. 14:02
Istraživanje tržišta – poziv na sastanak
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – poziv na sastanak appeared first on CARNET .

14.01.2021. 16:24
Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu aplikacije za upravljanje školskom mrežom. Prethodno savjetovanje objavljeno je 13. siječnja 2021., a rok za ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

Centar za odgoj i obrazovanje Čakovec / Ivana pl. Zajca 26, HR-40000 Čakovec / www.centar-odgojiobrazovanje-ck.skole.hr / ured@centar-odgojiobrazovanje-ck.skole.hr